Gmina Chełmża

  • Konsultacje Społeczne    /   

Konsultacje Społeczne dotyczące świetlicy w Bogusławkach.

Gmina Chełmża bierze udział w projekcie „Dobre konsultacje, dobry plan” realizowany przez Kujawsko-Pomorską Federację Organizacji Pozarządowych i Fundację Stabilo. W ramach projektu pracownicy Urzędu Gminy Chełmża  zostali przeszkoleni jak prowadzić dobre i skuteczne konsultacje społeczne, będące narzędziem do zebrania opinii mieszkańców w sprawach istotnych dla lokalnych społeczności.

Projekt ruszył od maja i zakończy się w sierpniu a zbieranie opinii od mieszkańców odbywać się będzie poprzez ankiety bezpośrednie i online, spotkania w terenie z mieszkańcami a także dyżury konsultacyjne. Pełen harmonogram przebiegu konsultacji znajduje się w zakładce Harmonogram.

 W ramach projektu mieszkańcy będą mieli możliwość wypowiedzenia się na temat zagospodarowania przestrzennego terenu wokół planowanej świetlicy w Bogusławkach.

Temat dotyczy Ciebie? Jesteś zainteresowany przyszłym wyglądem świetlicy w Bogusławkach i jej otoczenia? Przyjdź na spotkanie i przedyskutuj to z ekspertami od planowania przestrzennego.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.