Gmina Chełmża

***

Aktualną porę roku odzwierciedla jesienny wystrój przedszkola…

***
Teatrzyk pt. „Kłopoty leśnego krasnala” w wykonaniu dzieci 5-letnich na okazję akcji „Sprzątanie Świata 2015”. Odbiorcami przedstawienia były 3,4-latki.

***

Ciąg dalszy tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata” pod hasłem „Wyprawa – poprawa”. Tym razem aktywny udział w porządkowaniu najbliższego otoczenia wzięły 5-latki na terenie przyprzedszkolnego ogródka.

***

„Przedszkolny Dzień Smaku – witaj nam, ziemniaku!” – pod takim hasłem grupa 5-latków obchodziła w przedszkolu Dzień Pieczonego Ziemniaka. Do degustacji zaprosiliśmy grupę młodszą.

***
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w grupie dzieci 5-letnich.

***

Grupa dzieci 5-letnich zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „Wyprawa – poprawa. Sprzątanie Świata 2015 – Polska”, organizowanym przez PiMBP w Chełmży.

***

30. września obchodziliśmy przedszkolny „Dzień Chłopca”.

WAKACJE 2015 W PRZEDSZKOLU

***
Wizyta przedszkolaków w Ośrodku Sportów Wodnych KST „Włókniarz” Chełmża oraz spacer wzdłuż jeziora, a także ulicami miasta.

***
Tegoroczne „Dni otwarte” w naszym przedszkolu upłynęły na wesołych grach i zabawach.

***
Wycieczka autokarowa do kina „Cinema City” w Toruniu na seans pt. „Koko smoko”, opowiadający o przygodach sympatycznego smoka Kokosa i jego przyjaciół.

***
„~Ahoj, przygodo…!” czyli „tydzień marynistyczny” w przedszkolu – tematyczna gazetka w holu, a także wypiek „pirackich” muffinek przez dzieci. W trakcie trwania roku szkolnego grupa 5,6-latków brała udział w konkursie plastycznym pt. „Chełmża, której nie pamiętamy”, organizowanym na okazję XXXV Dni Chełmży. Ponadto w roku szkolnym czynnie współpracowaliśmy z Filią dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Chełmży. Za oba powyższe zdobyliśmy podziękowania :)

 

***
Pyszne lody w pobliskiej restauracji „Imperium”.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.