Urząd Gminy Chełmża

  • Imprezy i wydarzenia gminne    /   

V JARMARK PLUSKOWĘSKI - ZGŁOŚ STOISKO

        Chętni wystawcy już teraz mogą zgłaszać stoiska handlowe i wystawiennicze na V Jarmark Pluskowęski. Zgłoszenia przyjmowane są w kategoriach : rękodzieło, produkt ekologiczny, gospodarstwo agroturystyczne i stoisko handlowe. Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA  wystawcy powinni  dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 1 czerwca  br. do Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża w Brąchnówku  w jeden z wskazanych niżej sposobów: pocztą na adres: Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża, Brąchnówko 18, 87-140 Chełmża lub e-mail: cik@gminachelmza.pl  z dopiskiem w tytule - V JARMARK PLUSKOWĘSKI 2017’. INFORMACJE O W/W IMPREZIE pod numerami tel. 56 6377129, 691 774 376 lub 501163890.

      Tegoroczny Jarmark Pluskowęski  jest już piątą edycją. Impreza do tej pory zyskała sobie szerokie grono uczestników i sympatyków. Impreza odbędzie się 10 czerwca w Pluskowęsach. Jak co roku w letniej atmosferze, niemalże już wakacyjnej, na uczestników  będzie czekało  mnóstwo atrakcji! Na pewno jedną z nich  będzie koncert zespołu AFTER PARTY. Dlatego już teraz organizatorzy zapraszają do udziału w tym wydarzeniu. Poniżej do pobrania KARTA ZGŁOSZENIA stoiska.
KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.