Urząd Gminy Chełmża

  • Imprezy i wydarzenia gminne    /   

I Wojewódzkie Manewry Ratownicze - ,,Zalesie 2017”

        Wojewódzkie Manewry Ratownicze zwane dalej manewrami, są pierwszą edycją Manewrów Ratowniczych organizowanych w Zalesiu Gmina Chełmża. Organizatorami Wojewódzkich Manewrów zaplanowanych na 22-23 kwietnia 2017 jest  Wójt Gminy Chełmża, ZG OSP Gminy Chełmża oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Grzegorzu.

Celem manewrów jest doskonalenie umiejętności z zakresu ratownictwa oraz współpracy pomiędzy grupami ratowniczymi jak i służbami państwowymi, które tworzą i wspierają system ratownictwa w Polsce. Ponadto celem strategicznym tej edycji manewrów jest propagowanie wśród społeczeństwa, szczególnie młodego pokolenia, odruchów pomocy człowiekowi w stanie jego zagrożenia.
Wojewódzkie Manewry Ratownicze ,,Zalesie 2017” skierowane są do strażaków i ratowników, młodzieży szkolnej oraz dla każdego kto  czuje potrzebę niesienia pomocy człowiekowi znajdującemu się w stanie zagrożenia. Zgłoszenia przyjmuje do 31 marca E.Kaniecki telefonicznie 739000230 lub emailem ekaniecki@gminachelmza.pl

Patronat nad manewrami objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski - Mikołaj Bogdanowicz
Manewry współfinansuje Starosta Powiatu Toruńskiego - Mirosław Graczyk
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.