Urząd Gminy Chełmża

  • Imprezy i wydarzenia gminne    /   

JARMARK PLUSKOWĘSKI - Pluskowęsy 6 lipiec

         Twórcy ludowi specjalizujący się w regionalnych potrawach, w rękodziele ludowym, w wyrobach artystycznych i drobni rzemieślnicy, kolekcjonerzy starych sprzętów gospodarskich, użytkowych mogą wziąć udział 6 lipca br. w  Jarmarku Pluskowęskim w Pluskowęsach.Oprócz samych wystawców, imprezie towarzyszyć będzie wiele ciekawych atrakcji i rozrywki.W programie imprezy m.in.: konkursy dla publiczności i zabawa przy dobrej muzyce. Na scenie wystąpi znany z doskonałego warsztatu wokalnego polski wokalista Andrzej Cierniewski.
 Impreza odbędzie się na terenie rekreacyjno – sportowym w centrum wsi w sąsiedztwie miejscowej plaży. Organizatorami imprezy są Wójt Gminy Chełmża,Radny Pluskowęs - Zalesia i  Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża.  Wystawcy już teraz mogą zgłaszać na jarmark  swój udział ze stoiskiem i nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów związanych z prezentacją własnego dorobku. Kartę zgłoszenia w załączeniu. Wszelkie informacje związane z wystawieniem stoisk można uzyskać  pod nr tel. 56 6377129, 691 774 376 lub 501163890.

        "Jarmark Pluskowęski z Rybą" to impreza współfinansowana z funduszy unijnych ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

KO 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.