Gmina Chełmża

Ferie w Skąpem

W dniach od 14.01 – 18.01. br. biblioteka w Skąpem przy współpracy z Sołtysem, KGW Skąpe oraz Radnym Sołectwa Skąpe zorganizowała zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.
Zajęcia odbywały się w świetlicy wiejskiej w Skąpem. Dzięki naszym propozycjom dzieci, które spędzały ferie w domach, mogły wypełnić swój wolny czas przyjemną i wesołą zabawą. W ramach tych spotkań zorganizowano m.in.: głośne czytanie bajek, bajkowe kalambury, zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne, rozgrywki planszowe, turniej tenisa stołowego oraz projekcję bajki „Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów”. Odbył się także bal karnawałowy, który był  miłym akcentem kończącym zajęcia organizowane w ramach ferii zimowych. Podczas balu dzieci miały okazję nie tylko potańczyć, ale również wziąć udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach.
Serdeczne podziękowania składamy:Panu Adamowi Galusowi za zakup materiałów papierniczych, CIK Gminy Chełmża za projekcję bajki oraz Pani Annie Kosatka za pomoc przy organizacji zajęć.  Dziękujemy!

Ilona Witkowska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.