Urząd Gminy Chełmża

„MIKOŁAJKOWE NIESPODZIANKI” W SKĄPEM

Od lat Mikołajki kojarzą się z wielką przyjemnością i tajemniczością. Co roku każde dziecko z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi je Św. Mikołaj i przyniesie jakiś upominek.

Z tej okazji w dniu 06 grudnia 2012r. w świetlicy wiejskiej w Skąpem zorganizowano spotkanie mikołajkowe, na które przybyło  66 dzieci wraz z rodzicami. Organizatorami spotkania byli: Radny Adam Galus, Sołtys Jacek Klimkowski, Rada Sołecka, KGW w Skąpem, Biblioteka w Skąpem oraz CIK Gminy Chełmża.

Spotkanie przebiegło w ciepłej, miłej atmosferze zabaw i konkursów. Wyścigi reniferów, rzut śnieżkami do celu, konkurs z balonami – zagadkami to konkursy, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Jednak najbardziej emocjonujący moment nastąpił w chwili, gdy na sali pojawił się Św. Mikołaj. Dzieci z radością podchodziły do Mikołaja i chętnie odpowiadały na jego pytania, za co otrzymały wspaniałe paczki. Obdarowane dzieciaki gorąco podziękowały Mikołajowi  i obiecały być grzeczne przez cały następny rok.

Pokaźne paczki dzieci otrzymały dzięki hojnej pomocy sponsorów: Sołtysowi  J. Klimkowskiemu i Radzie Sołeckiej, Radnemu A.Galusowi, właścicielom firmy TRANS-RACH  - Państwu M. M. Łagódom, właścicielowi firmy  EKOLAND -  Panu St. Klicmanowi, właścicielowi zakładu stolarskiego w Skąpem – Panu Padusińskiemu. Wszystkim sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy.

Ilona Witkowska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.