Gmina Chełmża

Wakacje w Bibliotece w Zelgnie (2012)

U nas w wakacje jest wesoło, fotografujemy okolice, mamy zajęcia kulinarne , ogladamy filmy, gramy, czytamy a nawet uczymy się szyć i robimy wiele fajnych rzeczy- włącznie z pokazem mody, który ponownie się odbędzie 24 sierpnia. Przez ten czas było z nami także przedszkole Ziemi Gotyku i pani Karolina. Na chodniku przed biblioteką była wystawa  „80 lat działalnośći KGW w Zelgnie”  a teraz zapraszamy na wystawę, której tematem są „Dożynki”. Także chodzimy do Malwy i mamy „Artystyczna Biobliotekę”.  Uczymy się tańczyć hip- hop, naszym instruktorem jest uczennica III klasy Gminazjum w Pluskowęsach im Jana Pawła II Paulina Lewandowska, pomaga jej  uczennica również tego samego gimnazjum Natalia Krzemień.
Oprócz tego nocowaliśmy w bibliotece z 13 na 14 sierpnia. Najpierw przygotowaliśmy ognisko i były „straszne opowieści”.Potem zjedliśmy wspólnie kolację a następnie czytaliśmy głośno książki. Nikt nie chciał spaż więc oglądaliśmy filmy, rozmawialiśmy i było bardzo fajnie Na nocowanie zapraszamy za rok.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.