Gmina Chełmża

"Gwiazdeczki z Biblioteczki" grupa artystyczna działająca przy Bibliotece Samorządowej w Zelgnie (wł. jest to Koło Miłośników Biblioteki, jeśli są chętni to zapraszamy do współpracy) otrzymała zaproszenie by wystąpić na podsumowaniu Powiatowego Konkursu Plastycznego, którego tematem była szczególna postać  -  Janusz Korczak, który odbył się 30 maja 2012. Konkurs nosił tytuł "Korczak  patron dziecięcych marzeń."
Inscenizacja przygotowana przez Gwiazdeczki i p. Jolę nosiła tytuł "Korczak przyjaciel dzieci". Biblioteka Samorządowa na konkurs dostarczyła dwie prace i obie zostały nagrodzone byli to :

  • Krystian Makulec zajął II miejsce
  • Karolina Makulec otrzymała wyróżnienie oboje są uczniami SP Zelgno  (czasem opłaca się siedzieć w bibliotece i popracować twórczo :):)

Dziękujemy Pani Ewie Katlewskiej za słodycze z okazji Dnia Dziecka :)
Dodam również, że Gwiazdeczki otrzymały zaproszenie by wystąpić w Szkole Podstawowej w Zelgnie z okazji Dnia Dziecka :)
   Dziękuję dziewczynkom, które miło sporej ilości zajęć znajdują czas by działać i tworzyć miłą atmosferę w naszej bibliotece i przygotowywać programy artystyczne.
    6 czerwca zaś odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski organizowany przez MiPBP w Chełmży była tam również reprezentacja Gminy Chełmża w składzie Wiktoria Rumińska, Aleksandra Szulc i Amelia Śliwka- wszystkie są uczennicami SP Zelgno

J.Pawełczyk

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.