Gmina Chełmża

Zakończenie projektu socjalnego -,,Wspierajmy się”

W kwietniu 2012 roku został zakończony projekt socjalny pod nazwą ,,Wspierajmy  się”, którego głównym celem było zwiększenie  świadomości  wśród młodzieży w wieku 15 lati ich rodziców na temat uzależnień czyhających we współczesnym świecie. Projekt skierowany był do młodzieży(uczniów klas II z Gimnazjum w Pluskowęsach) i ich rodziców. W ramach projektu odbywały się zajęcia z tematyki uzależnień,które będą procentowały  w dalszym życiu nastolatków i ich rodziców.Realizację projektu zakończono integracyjnym wyjazdem młodzieży do Jednostki Wojskowej w Toruniu,gdzie mogli zwiedzić koszary i obejrzeć sprzęt wojskowy. Projekt  został zakończony sukcesem  i przyniósł pozytywne rezultaty.

Podziękowania

Serdeczne podziękowania  za pomoc w realizacji projektu socjalnego pt ,,Wspierajmy się” składam Wójtowi Gminy Chełmża Panu Jackowi Czarneckiemu, Dyrektorowi Gimnazjum w Pluskowęsach Pani Hannie Antkowiak,lekarzowi Samodzielnego Publicznego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie Panu Jarosławowi Pikus,pedagogowi szkolnemu Gimnazjum w Pluskowęsach Pani Magdalenie Wawrzyniak, nauczycielce Gimnazjum w Pluskowęsach Pani Iwonie Pietrowskiej, przewodniczącej GKRPA Pani Stanisławie Stasieczek, terapeutce  uzależnień Pani Danucie Janowskiej, dzielnicowym Komisariatu Policji w Chełmży Panu Radosławowi Gajek i Lechowi Bukowskiemu. Szczególne podziękowania dla Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Chełmży Pani Anny Bykowskiej , koleżankom z pracy Pani Joannie Murawskiej, Pani Katarzynie Szawczak, Pani Agnieszce Grajkowskiej oraz informatykowi UG  Chełmża Panu Pawłowi Rutkowskiemu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.