Gmina Chełmża

W dniu 04 czerwca w Zelgnie odbył się I Dzień Rodziny. Były to obchody z okazji Dnia Matki , Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka.  Uroczystość została zorganizowana  dla dzieci z przedszkola  fundacji „Ziemia Gotyku' oraz  'Wędrującego Przedszkola koordynowanego przez gminę Chełmża. Był to efekt  współpracy z Biblioteki Samorządowej w Zelgnie. I przedszkola. Część artystyczna tego dnia odbyła się w świetlicy wiejskiej (pastorówka). Dzieci przygotowały barwny występ dla swoich rodziców. Czs umilał wodzirej , który poprowadził piknik rodzinny. W rytm muzyki dzieci bawiły się z rodzicami . Były również konkursy i zabawy, a uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami. Odbyło się również ognisko, które przygotowali strażacy z OSP w Zelgnie. Było ono dla dzieci ogromną atrakcją. Uroczystość przebiegła w wesołych nastrojach i była wspaniałą okazją do integracji, a przede wszystkim do spędzenia wspólnie czasu  dla rodziców i dzieci. 
Serdeczne podziękowania dla pani Stanisławy Stasieczek- radnej gminy Chełmża i  OSP w Zelgnie za okazaną pomoc finansową.

J. Pewełczyk i K. Patalon

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.