Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

KGW startujcie w plebiscycie !

      Już po raz drugi Gazeta Pomorska organizuje plebiscyt na „Najpopularniejsze Koło Gospodyń Wiejskich Kujaw i Pomorza” po to, by docenić i nagrodzić koła wyróżniające się swoją działalnością. Plebiscyt podkreśla, jak  ważną rolę pełnią aktywnie działające społeczniczki mieszkające na wsi. Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już 1 kwietnia. Szczegóły dotyczące plebiscytu znajdują się na łamach Gazety Pomorskiej i na stronie internetowej www.strefaagro.pomorska.pl Przypomnijmy, że w ubiegłym roku we wspomnianym plebiscycie bardzo dobrze wypadły panie z KGW Kiełbasin, które zajęły I miejsce w powiecie toruńskim. Warto, aby i w tym roku swój udział w plebiscycie zapisały kolejne Koła z naszej gminy. Dlatego zachęcamy panie do zgłoszenia udziału w plebiscycie. Zgłoszenie zawiera: nazwę koła, adres, powiat, numer kontaktowy, liczbyęczłonkiń, opis działań + zdjęcie. Zgłoszenie należy  przesłać na adres plebiscyty@pomorska.pl 

Udział w plebiscycie jest bezpłatny. W czasie jego trwania na łamach „Gazety Pomorskiej" i portalu www.strefaagro.pomorska.pl będą  prezentowane zgłoszone koła gospodyń wiejskich. Przedstawiona zostanie  ich działalność i opisane osiągnięcia.  Na najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich czeka atrakcyjna nagroda! W ubiegłym roku zwycięskie KGW wybrało się na wycieczkę do Parlamentu RP. Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się 1 kwietnia. Koła Gospodyń Wiejskich będzie można wspierać za pomocą smsów. 1 kwietnia na stronie www.strefaagro.pomorska.pl opublikujemy listę prefiksów. Głosowanie będzie podzielone na 2 etapy – pierwszy, etap powiatowy potrwa od 1 do 15 kwietnia. Do etapu drugiego (wojewódzkiego) przejdzie po 3 kandydatów, którzy zdobyli największą liczbę głosów w każdym z 20 rankingów powiatowych.

 

 

 

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.