Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

MAJĄ POMYSŁ NA ZIMOWY WYPOCZYNEK

FERIADA w Grzywnie

       Od dzisiaj dzieci  z Grzywny będą brały udział w miejscowej bibliotece samorządowej w tak zwanej  FERIADZIE. Spotkania odbywać się będą od  dzisiaj  do 22 stycznia br. w  godz. 10.00 - 14.00. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę. W programie spotkań: zajęcia plastyczne, literackie, integracyjne oraz edukacyjne. Podczas planowanej  zimowej przygody dla dzieci  nie zabraknie też ciekawych atrakcji i niespodzianek. W ramach FERIADY  zaplanowane jest m. in. ognisko z kiełbaskami w iście zimowej atmosferze i wycieczka - niespodzianka dla wszystkich aktywnych uczestników.  Do udziału w FERIADZIE zapraszają organizatorzy: Filia Biblioteki Samorządowej w Grzywnie, CIK Gminy Chełmża, Rada Sołecka Grzywny oraz Radni Gminni z Grzywny: panowie Mirosław Trzpil i Grzegorz Garwoliński.

Podobnie Biblioteka Samorządowa w Zelgnie wraz z Filiami w Skąpem i Głuchowie zapraszają  wszystkie dzieci i młodzież  do spędzenia wolnego czasu z biblioteką.  Tutaj także przewidziano dla uczestników spotkań wiele atrakcji m.in. : karaoke, zajęcia plastyczne, zajęcia komputerowe, zajęcia taneczne, turnieje gier, zajęcia kulinarne, spotkania z ciekawymi ludźmi. Wymienione biblioteki zorganizują podczas trwających ferii  również wyjazdy do muzeum i do kina. 

KO 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.