Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

STRAŻACY OCHOTNICY PRZED WYBORAMI

       Z początkiem bieżącego roku w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych w naszej  gminie  rusza kampania sprawozdawczo - wyborcza. Strażacy po mijającej  5-letniej kadencji stoją przed strategiczną decyzją wyborów Zarządów OSP i delegatów do Zarządu Oddziału Gminnego OSP oraz do Zarządu Oddziału Powiatowego OSP. Podczas walnych zebrań sprawozdawczo-wyborczych obecne jeszcze władze OSP dokonają rozliczenia z dotychczasowej działalności statutowej i finansowej. Podejmą ważne decyzje mające wpływ na dalsze sprawne funkcjonowanie OSP w naszej gminie. W gminie obecnie działa osiem jednostek OSP na terenie następujących miejscowości: Zajączkowo, Kuczwały, Skąpe, Zelgno, Szerokopas, Kończewice, Grzegorz i Świętosław. Przy dwóch jednostkach realizowane są inwestycje: w Zelgnie w trakcie jest budowa nowej strażnicy, a w Kuczwałach rozbudowa istniejącego obiektu.
     Wójt Gminy  Jacek Czarnecki życzy wszystkim strażakom mądrych i odpowiedzialnych decyzji oraz owocnych dyskusji podczas zaplanowanych zebrań.
Terminarz zebrań sprawozdawczo - wyborczych przedstawiony w załączniku poniżej.

KO

Pochodzenie grafiki:Google
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.