Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

No(C)ne Cykloniki

       W nocy z minionego piątku na sobotę dwie drużyny młodzieżowe orlików i młodzików Klubu Sportowego Gminy Chełmża CYKLON spotkały się w Gimnazjum w Pluskowęsach, gdzie w miłym nastroju spędzały wolny czas. Trener Marek Zając przygotował dla swoich zawodników sporo atrakcji. Najpierw rozegrano nocny turniej piłki halowej, który składał się z kilku rund. Następnie  zawodnicy przeszli kurs pierwszej pomocy,mogli się też sprawdzić w grze w tenisa stołowego, a w międzyczasie zajadali kolację. Wśród uczestników nocki rozlosowane zostały także  sportowe koszulki, a nad ranem wszyscy obejrzeli film w reżyserii D.Cannona pod tytułem "Gol".

     A jeszcze tuż przed świętami 21.12.br wszyscy zawodnicy KSGCh CYKLON, trenerzy, sponsorzy, rodzice najmłodszych zawodników i sympatycy Klubu wezmą udział w spotkaniu organizowanym przez Wójta Gminy Jacka Czarneckiego i Zarząd Klubu, które podsumuje mijający rok 2015' w Klubie Sportowym Gminy Chełmża CYKLON. Poza tym dla sportowców w tym dniu wystąpia z recitalem muzycznym  Siostry Natalia i Asia Majewskie. Spotkanie zaplanowane jest w sali sportowej gimnazjum w Pluskowęsach. A tak poniżej prezentuje się obecna drużyna orlików i młodzików KSGCh CYKLON w pełnym składzie. Foto z nocki na http://cyklonkonczewice.futbolowo.pl/news,2784522,no-c-ne-cykloniki.html

KO

Foto: nadesłane.

 

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.