Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

JAK TO MIKOŁAJ W GŁUCHOWIE ZAGOŚCIŁ

        Bez św. Mikołaja życie byłoby smutne. Dzieci wiedzą o tym i wierzą, że św. Mikołaj od wieków rozdaje prezenty. Inaczej nie byłby święty. Co roku wyczekują jego przybycia. I tak oto już dzisiaj Mikołaj zagościł u  najmłodszych mieszkańców Głuchowa.
        W tym roku w imprezie mikołajkowej uczestniczyło prawie 50 dzieci ze wsi.  Maluchy świetnie się bawiły: mogły zaprezentować wiersze kojarzące się ze świętami, uczestniczyły w quizach, wspólnym tańcu, wyklejały podobiznę Mikołaja, a nawet zdobiły choinkę. W spotkaniu z dziećmi z Głuchowa i ich rodzicami udział wziął  Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki wspólnie z małżonką.
        Każde dziecko tradycyjnie otrzymało paczkę słodyczy od Świętego Mikołaja. Impreza została zorganizowana dzięki współpracy pani Radnej Gminnej Małgosi Frąk, Sołtysa wsi pani Genowefy Stasiorowskiej i pań z miejscowego KGW oraz wielu innych mieszkańców wsi, którzy zaangażowali się  w jej przygotowanie.  Tak zorganizowane Mikołajki to nie tylko impreza integracyjna dla dzieci, ale również dla rodziców którzy przy wspólnie przygotowanym poczęstunku mogli się spotkać i porozmawiać.
KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.