Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

WOLONTARIUSZE Z WODNEJ 2 W AKCJI

Sąsiedzka Paczka  po raz trzeci !

      Od najbliższego poniedziałku zespół ds. Sąsiedzkiej Paczki 2015” w skład którego wchodzą pracownicy samorządowi z ul. Wodnej 2  rozpoczyna  przygotowania do III edycji Sąsiedzkiej Paczki. Zespół wzorem  poprzednich edycji  zajmie się rozpowszechnieniem  informacji o zbiórce, a następnie zakupami , pakowaniem  i dostarczeniem już gotowych paczek do osób obdarowanych. Paczki organizowane są dzięki  pozyskanej  pomocy  finansowej i materialnej.
      Poprzednie edycje Sąsiedzkiej Paczki zakończyły się sukcesem. Więc  i w tym roku organizatorzy wierzą w  powodzenie tej inicjatywy, której odbiorcami będą mieszkańcy gminy.  „Liczymy na zaangażowanie i współpracę ze strony darczyńców, dzięki  którym  Mikołaj 2015” może być  jeszcze bogatszy niż poprzedni” – mówi Beata Kozłowska z zespołu ds. Sąsiedzkiej Paczki 2015’. Corocznie darczyńcami w akcji są przede wszystkim pracownicy UG, Radni Gminni i Sołtysi. Prywatnych sponsorów także nie brakuje.

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.