Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

KONCERT W HOŁDZIE Ojcu Świętemu

       DLA CIEBIE OJCZE MOJE SERCE ŚPIEWA - to tytuł  koncertu dedykowanego w hołdzie Ojcu Świętemu Papieżowi Janowi Pawłowi II w wykonaniu POLSKICH KWIATÓW. Koncert odbędzie się już 11.10.br o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Grzywnie.
       Przesłaniem koncertu jest wyrażenie  wdzięczności za dar nowego Błogosławionego, za świętość Jego życia i apostolskiej posługi. Podczas koncertu zaprezentowany zostanie  specjalnie przygotowany na ten dzień przez zespół wokalny POLSKIE KWIATY repertuar pieśni, w tym tych najbardziej ulubionych przez Jana Pawła II. Na pewno usłyszymy w wykonaniu zespołu pieśń „Barkę” -   jak wielokrotnie wspominał Ojciec Święty,  była tą pieśnią pożegnalną z Ojczyzną,  która zaprowadziła go na Stolicę Piotrową.  Całość koncertu dopełni wystawa poświęcona Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II , która będzie dostępna w miejscowej galerii Stara Szopa.
      Organizatorami  koncertu są: Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża, Parafia pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Grzywnie i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pluskowęsach.
KO
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.