Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

SKĄPE – cały czas czeka na głosy !

        Na chwilę obecną jest szansa, że nowoczesna multimedialna świetlica powstanie właśnie w miejscowości Skąpe. Jednak za nim się tak stanie, to powinniśmy pomóc mieszkańcom Skąpego  i wziąć udział w głosowaniu online, bo to właśnie  internauci zdecydują o tym, gdzie ostatecznie powstaną nowe pracownie ORANGE w każdym województwie. Od tej chwili liczy się już każdy głos. Głosowanie potrwa do 10 sierpnia do godz.23.00.  
      Wystarczy wejść na stronę: www.pracownieorange.pl  i oddać swój głos na pracownię ORANGE w Skąpem. Do każdego z województw trafią dwie takie pracownie ORANGE. W naszym województwie o pracownie rywalizują trzy miejscowości: Skąpe ( oddanych głosów: 32 305), Cyprianka ( 32 085) i Waganiec ( 30 205).
Wyniki z dn. 06.08.godz.8.25.
       Jak widać rywalizacja na głosy jest zacięta, Skąpe jest na razie pierwsze w ilości zebranych głosów, ale  wszystko jeszcze może się zmienić i zdarzyć. Termin głosowania upływa 10.08. Dlatego głosujmy na nasze Skąpe !
 

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.