Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

AKTYWNIE PO ZDROWIE

Kontynuujemy wyjazdy rekreacyjne


       Ruch to uroda, zgrabna sylwetka,  większa energia, lepsze zdrowie, równowaga ducha, większa odporność na infekcje. Mieszkanki gminy o tym doskonale wiedzą i się już o tym przekonały. Dowodem tego  są czynnie działające grupy rekreacyjne: aerobikowe i nordic walking. Niedawno co dopiero jedna  taka grupa  powróciła z takiego wyjazdu, to druga na podobny wyjazd  już  się udaje.   Tym razem na kierunek wyjazdu  obrano Golub – Dobrzyń  i jego okolice.  Wyjazd odbędzie się w terminie   08.05.-09.05.br. Wpłata od uczestnika wynosi  jedyne  60 zł.  Zapisy przyjmowane są  przez koordynatora wyjazdu pod nr tel. 787965248. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń.
      Wyjazd realizowany jest w ramach projektu gminnego pn.” „ SPORT I REKREACJA  DLA WSZYSTKICH - ZDROWIE DLA KAŻDEGO” współfinansowanego przez Samorząd Gminy Chełmża. W załączeniu program wyjazdu.

KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.