Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

WYBIERAMY WŁADZE SOŁECKIE

        Zebrania sołeckie w toku. Mieszkańcy 28 sołectw w naszej gminie wybierają  przedstawicieli swoich miejscowości do Rad Sołeckich na kolejne 4 lata. Bardzo często te wybory wzbudzają podobną dawkę emocji jak wybory samorządowe. Póki co, władza  w niektórych sołectwach już uległa zmianie. Na chwilę obecną zmiana sołtysa jest w czterech sołectwach. Zadecydowali o tym sami mieszkańcy. Wybory potrwają do końca tygodnia, czyli do 06.03.br. Zebrania jeszcze przed mieszkańcami 15 sołectw. W dniu dzisiejszym na zebraniach spotkają się mieszkańcy sołectw: Bielczyny, Mirakowo, Nawra, Pluskowęsy, Świętosław, Zelgno.
      Częścią prowadzonych zebrań  jest także przedstawienie  sprawozdań z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej oraz  z wydatkowania funduszu sołeckiego w minionym 2014 roku, co należy jeszcze do „starych” sołtysów. O wynikach wyborów poinformujemy po ich całkowitym zakończeniu we wszystkich 28 sołectwach.
KO

Foto z zebrania wyborczego w Sołectwie Głuchowo.

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.