Urząd Gminy Chełmża

Oferta dla bezrobotnych
podjęcia działalności gospodarczej

Uprzejmie informujemy, iż do 30 listopada urząd pracy przyjmuje wnioski od osób bezrobotnych na udzielenie bezzwrotnej dotacji, w kwocie 13.200 zł, na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Wnioski o udzielenie dotacji znajdują się w siedzibie PUP dla PT w Toruniu, oraz w Chełmży jak również są dostępne na stronie internetowej www.apraca.pl/toto. Przyznanie dotacji poprzedzone będzie kursem z zakresu umiejętności prowadzenia działalności gospodarczej.
W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z pracownikami urzędu pod numerem telefonu (056) 675-35-49 lub (056) 675-47-71 wew. 35

Oferta dla pracodawców otrzymania
refundacji kosztów utworzenia
lub doposażenia stanowiska pracy

Uprzejmie informujemy, iż do 30 listopada urząd pracy przyjmuje wnioski od pracodawców na refundację kosztów utworzenia lub doposażenia stanowiska pracy, w kwocie 13.200 zł na 1 stanowisko pracy. Wnioski o refundację znajdują się w siedzibie PUP dla PT w Toruniu, oraz w Chełmży jak również są dostępne na stronie internetowej www.apraca.pl/toto.
W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z pracownikami urzędu pod numerem telefonu (056) 675-35-49 lub (056) 675-47-71 wew. 35

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.