Gmina Chełmża

Ostateczna tabela rozgrywek

Lp.ReprezentacjaRozegrane meczeZwycięstwaPorażkiPunktyWygrane setyPrzegrane sety
1.KM Policja26242507517
2.Wąbrzeźno26215476828
3.UM Chełmża26215477029
4.Pędzewo26188446734
5.Zelgno261610425740
6.Łysomice26197415834
7.Głuchowo261511415852
8.Zławieś Wielka261115374554
9.Kończewice26917354057
10.Papowo Toruńskie26917343956
11.Ryńsk26720333262
12.Junior Chełmża26620323264
13.Nowa Chełmża26620322866
14.Przysiek2602626278

Punktacja:


za wygrany mecz = 2 pkt.
za przegrany mecz = 1 pkt.
walkower = 0 pkt.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.