Urząd Gminy Chełmża

Co nowego?

2019.09.11 NABÓR DO SZKÓŁKI REGATOWEJ

NABÓR DO SZKÓŁKI REGATOWEJ

       Toruński Klub Żeglarski ogłasza nabór dzieci do szkółki regatowej. Spotkanie informacyjne odbędzie się 22.09.br. o godz.13.00 na terenie bazy treningowej TKŻ w Zalesiu nad jeziorem Chełmżyńskim.

Czytaj więcej (NABÓR DO SZKÓŁKI REGATOWEJ)

2019.09.11 WYCIECZKA DO WARSZAWY

WYCIECZKA DO WARSZAWY

        CIK Gminy Chełmża i BIBLIOTEKI GMINNE zapraszają na wycieczkę do Warszawy w terminie 5 październik br. ( sobota). Warszawa – to miasto piastujące  godność naszej stolicy i największe miasto w Polsce. To tętniąca życiem metropolia i jednocześnie miasto o niepowtarzalnej historii. W programie wyjazdu: Łazienki Królewskie, Grób Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto, Pałac Kultury. Koszt wyjazdu - 110 zł/ osoba. W kosztach znajdują się: przejazd, przewodnik, bilety wstępu, ubezpieczanie, obiad w restauracji Literatka na Starym Mieście.
Zapisy i wpłaty w Bibliotece w Skąpem do dnia 30.09 lub do wyczerpania miejsc. Kontakt do organizatora: 56 675 87 13 e-mail: biblioteka.skape@gminachelmza.pl

Pochodzenie grafiki: Google

 

Czytaj więcej (WYCIECZKA DO WARSZAWY)

2019.09.11 MAŁA KSIĄŻKA,WIELKI CZŁOWIEK

MAŁA KSIĄŻKA,WIELKI CZŁOWIEK

          Mała książka, wielki człowiek- to tytuł ogólnopolskiej kampanii dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat w której udział biorą biblioteki Gminy Chełmża. Każde dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start. Udział w programie jest bezpłatny.

 

Czytaj więcej (MAŁA KSIĄŻKA,WIELKI CZŁOWIEK)

2019.09.10 TORBY JESIENIĄ MALOWANE

TORBY JESIENIĄ MALOWANE

          Inspiracja przychodzi z jesienią...W pierwszy dzień jesieni Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża zaprasza na warsztat rękodzielniczy. Podczas warsztatu wykonane zostaną ekologiczne, jesienne torby. Zapraszamy do udziału!

Czytaj więcej (TORBY JESIENIĄ MALOWANE)

2019.09.09 TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY

         Oddział ZUS w Toruniu zaprasza przedsiębiorców i wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne seminaria w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy. Termin spotkań - 23.09 -27.09.2019'.

 

Czytaj więcej (TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY)

2019.09.09 KONKURS NA CIASTO ORZECHOWE

KONKURS NA CIASTO ORZECHOWE

       Konkursy kulinarne w naszej gminie fundowane przez Centrum Inicjatyw Kulturalnych  stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Tym razem zapraszamy na odrobinę słodkiego szaleństwa i proponujemy udział w konkursie na „Orzechowe ciasto”.

Czytaj więcej (KONKURS NA CIASTO ORZECHOWE)

Banery

100 lecie
konsulatacja społeczne
Inwestycje

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.