Urząd Gminy Chełmża

  • Imprezy i wydarzenia gminne    /   

IV Wyścig pojazdów wodnych - ZALESIE 2017'

         Już po raz czwarty w Zalesiu podczas festynu Powitanie Lata odbędzie się wyścig pojazdów wodnych. To niezwykle malownicze i wesołe przedstawienie na wodzie. Uczestnicy muszą wybudować coś, co nie tylko utrzyma się na wodzie i popłynie napędzane wyłącznie siłą mięśni ludzkich i grawitacją, ale będzie również bardzo ciekawie wyglądać. Każdy, kto zbuduje pływające Byle Co ma prawo startu w wyścigu. Gdy uczestnik już dysponuje takim pojazdem, prezentuje go wówczas podczas przejazdu na wodzie i robi jak najlepsze wrażenie na sędziach, którzy to wybiorą zwycięzców.

Tegoroczne nagrody: I miejsce – 600 zł, II miejsce – 300 zł, III miejsce – 100 zł oraz nagrody pocieszenia. FUNDATOR NAGRÓD: Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki. Czekamy na interesujące pomysły konstruktorskie!  Z gotowymi pojazdami zapraszamy do ZALESIA nad jezioro Chełmżyńskie w Gminie Chełmża  na IV już wyścig w Pływaniu na Byle czym w niedzielę 25 czerwca 2017 roku. Pozytywnych emocji i niepowtarzalnej atmosfery nie zabraknie! 

     Wszelkie i dodatkowe informacje – telefonicznie pod nr. tel. 739 000 114 lub 504 057 601 , pocztą elektroniczną – korlowska@gminachelmza.pl. Poniżej regulamin wyścigu.

K.Orłowska

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.