Urząd Gminy Chełmża

  • Imprezy i wydarzenia gminne    /   

STRUŻAL ŚPIEWAJĄCO PODSUMOWAŁ 2013 rok

        W dniu 15 grudnia mieszkańcy spotkali się, aby przy dźwiękach kolęd poczuć magię świątecznej atmosfery. Świetlica nabrała świątecznego wyglądu i  wypełniła się  po brzegi . Gospodynie upiekły ciasta, nie mogło oczywiście zabraknąć  Mikołaja, który przyniósł każdemu upominek, ufundowany przez Lidię i Dariusza Słowińskich oraz Radę Sołecką. Program artystyczny przygotowany został przez Regionalny Zespół  Strużal pod kierownictwem muzycznym Marka Jabłońskiego, wzbogacony interpretacją wierszy wykonanych przez nasze sołeckie pociechy. Było ciasno, ale za to bardzo miło. Zebraliśmy się ponownie 31 grudnia, aby wspólnie podsumować pracowity 2013 rok. To był  nasz trzeci wspólny sylwester. Zabawa oczywiście była przednia do białego rana. Orkiestra grała nam do tańca, a humory towarzyszyły wszystkim uczestnikom. Nic dodać nic ująć.
Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom, członkom zespołu oraz KGW Strużal za zaangażowanie  na rzecz naszego Sołectwa. Życzę wszystkim mieszkańcom aby 2014 rok przyniósł radość i spełnienie.

Sołtys Katarzyna Machalewska
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.