Urząd Gminy Chełmża

  • Imprezy i wydarzenia gminne    /   

I Memoriał Piłki Plażowej im. Marka Grubeckiego - Pluskowęsy

      Animatorzy Orlika w Pluskowęsach przy wsparciu Urzędu Gminy i OSiT w Chełmży  w dniu 30 sierpnia na terenie kompleksu boisk zorganizowali  I Memoriał im. Marka Grubeckiego w Piłce Plażowej.
      Zaproszono wielu przyjaciół i sympatyków piłki siatkowej. W inauguracji Memoriału wziął udział Wicestarosta Dariusz Meler, Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki, Wicewójt Kazimierz Bober, Radni Gminni Henryk Fałkowski i Adam Galus, Dyrektor Gimnazjum w Pluskowęsach Hanna Antkowiak.
     Szczególnie serdecznie organizatorzy przywitali panią Bożenę Grubecką, która swoją obecnością uświetniła rozgrywki.
Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn. Rozgrywki rozegrano w dwóch grupach, z których wyłoniono finalistów. Memoriał wygrała para Daniel Ramowski i Wojciech Popławski. Impreza odbywała się przy grillu i  rozmowach przy wspólnym stole. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy kubek, a zwycięzcy puchary.

       Dziękujemy za wsparcie finansowe i rzeczowe Memoriału Wójtowi Gminy Chełmża, panu B.Kondejowi,panu K. Lewandowskiemu, OSiT w Chełmży, Starostwu Powiatowemu, M. Bąkowi i J. Mazurowi.

M.Zając


 

  • Uczestnicy zorganizowanego Memeoriału na Orlikuw...

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.