Urząd Gminy Chełmża

  • Gospodarka odpadami    /   

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych - MAJ 2018'

WYWALAMY GRATY Z CHATY - Zbiórka odpadów wielkogabarytowych, elektrycznych i elektronicznych

          W miesiącu maju w gminie szykują się duże porządki w gospodarstwach domowych, a to za sprawą  planowanej zbiórki odpadów  wielkogabarytowych, elektrycznych i elektronicznych. Termin odbioru  odpadów będzie pokrywał się z majowym terminem odbioru odpadów niesegregowanych. W związku z tym będzie w tym terminie możliwość wystawienia sprzętów wielkogabarytowych.

Przy pojemniku na odpady niesegregowane będzie można dokładnie wystawić do odebrania przez Zakład Gospodarki Komunalnej:

  • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny: komputery, monitory, drukarki, faksy, telefony, akcesoria komputerowe itp.odbiorniki radiowe i telewizyjne ,lodówki, pralki, kuchenki, zamrażarki, zegarki, odkurzacze, czajniki, piloty  itp.
  • Wielki gabaryt: wersalki, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble różnego rodzaju: szafy, biurka, stoły i krzesła drewniane, wózki dziecięce itp.
  • Odbiorowi nie podlegają: tekstylia, gąbki, worki bio bag, worki po nawozach, kiszonkach, przedmioty pływające jak pontony, baseny, łódki, pierzyny, kołdry, poduszki, opony samochodowe i rolnicze, bite kineskopy.

 

                                                                                                                     

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.