Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

WPADNIJ NA KAWĘ I PRASĘ

KLUBY CAFE KULTURA ZAPRASZAJĄ

       Punkt biblioteczny, kącik prasowy i kawowy, minifitnes, gry planszowe, internet, ciekawe spotkania - to nowa oferta czterech świetlic wiejskich w Gminie Chełmża na najbliższe miesiące. Świetlice wiejskie  w Nawrze, Kończewicach, Bielczynach i Dziemionach działają pod szyldem Klub Cafe Kultura. To  nowa inicjatywa Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża kierowana do mieszkanców.
      Spotkania w każdej z wymienionych  świetlic odbywają się systematycznie dwa razy w tygodniu. Program ma na celu ożywienie obiektów jakim są świetlice proponując mieszkańcom spotkania i warsztaty. Działalnością Klubów zajmują się opiekunowie- animatorzy zatrudnieni przez CIK. Do każdej ze świetlic zostały zakupione sprzęty fitness i ekspresy do kawy, działa punkt biblioteczny, kącik prasowy oraz kawiarenka internetowa z bezpłatnym dostępem do Internetu WI FI. Do dyspozycji  odwiedzających  Klub jest również salon rozgrywek planszowych. 
      Na wiosnę planuje się  zorganizowanie imprez promocyjnych. Obecnie Kluby organizują spotkania i warsztaty o tematyce wielkanocnej.Będą również organizowane spotkania okolicznościowe  takie jak Dzień  Matki czy  mini koncerty. Na  każdego Klubowicza odwiedzającego Klub Cafe Kultura czeka filiżanka świeżej kawy z ekspresu i ciasteczko. Wkrótce odbędą się spotkania z dietetykiem i warsztaty zdrowego żywienia. Program jest finansowany ze środków Samorządu Gminy Chełmża. Poniżej godziny pracy Klubów Cafe Kultura.

KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.