Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

WIEDZA CENNA DLA ROLNIKA

      Jak co roku okres zimowy to czas szkoleń dla rolników. To dobry czas na to, aby go w okresie wolnym  od prac polowych poświęcić na zdobywanie wiedzy, śledzenie nowinek rolniczych. Porcję aktualnych informacji z branży rolniczej na 04 lutego br. planują dla rolników z Gminy Chełmża organizatorzy spotkania szkoleniowo – informacyjnego, które już  po raz kolejny odbędzie się w Grzywnie. Miejsce spotkania: Dom weselny „U Boryny”, godz. 11.00.Liczba uczestników spotkania jest ograniczona, ale lista nie została jeszcze zamknięta. Rolnicy zainteresowani  udziałem w wyżej wymienionym spotkaniu  mogą osobiście zgłosić się po zaproszenie z programem spotkania do UG w Chełmży, pok. nr 6.
      Jednak większość zaproszeń już rozesłano do głównych zainteresowanych. Organizatorzy spotkania to: Wójt Gminy Chełmża  - Jacek Czarnecki, Gminna Komisja Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska  -  Przewodniczący Henryk Fałkowski i Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjne  FRANK w Chełmży   - Franciszek Krutelewicz. Organizację spotkania jak zwykle wspiera grono stałych sponsorów.
 

K.Orłowska

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.