Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

Dla kogo Szlachetne Podkowy

         Podczas II galowego „Wieczoru Przedsiębiorcy” Gminy Chełmża, który odbędzie się już w dniu 09 stycznia br. w Pluskowęsach poznamy laureatów tegorocznej edycji Wyróżnienia Gminy Chełmża. Wyróżnienie „Szlachetna Podkowa” w Gminie Chełmża przyznane zostanie już po raz kolejny. Tym razem w kategorii „Przedsiębiorczość”. Galowy wieczór uświetni koncert gminnego zespołu POLSKIE KWIATY. Organizatorami uroczystego spotkania z udziałem lokalnych przedsiębiorców są Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Leszek Pluciński i Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki. Wśród laureatów znalazły się kolejne firmy z długoletnimi tradycjami, znane i liczące się na rynku w swoich branżach. Działalność takich firm przyczynia się do umacniania i rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Podkowy symbolizujące Wyróżnienie Gminy Chełmża mają przynieść nagrodzonym kolejne sukcesy w rozwoju ich firm. Do tej pory spośród przedsiębiorców „Szlachetną Podkową” uhonorowane zostały znane w gminie firmy, takie  jak między innymi STB AUTO w Browinie, TRANS – RACH i  EKOLAND ze Skąpego czy DIAGNOTEST z Zelgna.
        Spotkanie będzie także okazją, aby uczestnicy mogli wymienić poglądy i opinie związane z obecną sytuacją małych i średnich przedsiębiorstw  w kraju i w regionie, z przyszłością lokalnych firm oraz zwrócić uwagę na szanse jakie są na ich rozwój w nowej perspektywie finansowej w latach 2014-2020. Będzie także czas na rozmowy towarzyskie przy wspólnym poczęstunku. Poniżej jeszcze raz prezentujemy laureatów "Szlachetnej Podkowy" w kategorii "Przedsiębiorczość" z roku 2014  nagrodzonych podczas I galowego "Wieczoru Przedsiebiorcy".
K.Orłowska

Foto Ł. Piecyk

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.