Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

PRACOWNIA ORANGE OTWARTA I ZAPRASZA

        Mieszkańcy Skąpego  otworzyli uroczyście Pracownię Orange, która została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie. Przypomnijmy, że miejscowa biblioteka gminna została laureatem konkursu dzięki ogromnemu zaangażowania mieszkańców, którzy głosowali na  inicjatywę Skąpego w internetowej ankiecie. Multimedialna pracownia ORANGE  od dzisiaj  funkcjonuje w pomieszczeniach Filii Biblioteki Samorządowej w Skąpem. Pracownia pracuje od poniedziałku  do piątku (  pon., środa, czwart. w godz.10 -14; wtorek 13-17; pt. 14 – 18). Mieszkańcy mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu, w który zaopatrzyła nowo otwartą pracownię Fundacja Orange. Pracownia dysponuje trzema komputerami z dostępem szerokopasmowego internetu, konsolą gier oraz drukarką i telewizorem LCD. Całość pomieszczenia uzupełniły stylowe i funkcjonalne meble współfinansowane przez Fundację ORANGE i Samorząd Gminy Chełmża.

        Pracownie Orange to program społeczny, w ramach którego Fundacja Orange zakłada multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do nowych technologii. Każdą świetlicę fundacja wyposaża w komputery, bezpłatny internet, konsolę do gier, telewizory oraz potrzebne do pracy meble.

Relacja z otwarcia pracowni i nowego pomieszczenia miejscowej biblioteki poniżej w fotogalerii.
 

K.Orłowska

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.