Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

Tablice interaktywne dla szkół

           Tablice interaktywne to świetne narzędzia dydaktyczne, które pozwalają uatrakcyjnić zajęcia i dają wiele frajdy uczniom podczas lekcji. Kolejnych siedem   tablic trafiło  do szkół w naszej gminie, tym  razem głównie do starszych uczniów szkół podstawowych. Po jednej tablicy otrzymały szkoły w Grzywnie i Sławkowie, dwie tablice otrzymała szkoła w Zelgnie, a kolejne trzy trafiły do szkoły w Kończewicach. W skład każdego zestawu wchodzą tablica multimedialna nowej generacji (opartej na technologii dotykowej), projektor oraz laptop z oprogramowaniem.
         Tablice interaktywne szkoły otrzymały  w ramach projektu „Realizacja systemu innowacyjnej edukacji w województwie kujawsko-pomorskim poprzez zbudowanie systemu dystrybucji treści edukacyjnych” realizowanego przez Urząd Marszałkowski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Łączne koszty jakie poniesie gmina w związku z wdrożeniem  projektu to 6.050,00 zł.

        Na zdj. Uczniowie kl. IV SP w Grzywnie podczas lekcji języka polskiego prowadzonej przez p. Marlenę Błaszkowską  oczywiście z zastosowaniem nowej tablicy interaktywnej.
KO
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.