Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

KGW KIEŁBASIN na czele !

       W naszym kujawsko – pomorskim regionie trwa plebiscyt  na  "Najpopularniejsze Koła Gospodyń Wiejskich”. W powiecie toruńskim w trwającym plebiscycie prowadzą  panie z KGW Kiełbasin ( KGW.132). Aby oddać swój głos na swojego Faworyta należy wysłać smsa na numer 71321 w treści wpisując KGW.numer kandydata (koszt 1,23 zł z VAT). Głosowanie potrwa jeszcze do 17 sierpnia.  W plebiscycie uczestniczą także inne Koła z naszej gminy: KGW „OD-NOVA” Bielczyny ( KGW.135), KGW Nawra ( KGW.123), KGW Brąchnówko ( KGW.122), KGW Głuchowo ( KGW.128).
Najpopularniejsze Koła w powiecie wyróżnione zostaną pamiątkowym dyplomem. Z kolei trzy  najlepsze Koła z całego regionu  zostaną nagrodzone, a nagrodą główną będzie wycieczka dla KGW do Warszawy i zwiedzanie Sejmu RP.
      Wielki finał plebiscytu, wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Kujawsko-Pomorskich Dożynek Wojewódzko-Diecezjalnych 2015” w Kowalewie Pomorskim w dniu 6 września. ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W GŁOSOWANIU NA WYBRANE KGW !

Więcej nt. głosowania w plebiscycie pod adresem organizatora: http://www.strefaagro.pomorska.pl/artykul/az-160-kol-gospodyn-czeka-na-glosy-plebiscyt-pomorskiej-dla-kgw

KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.