Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

Brawa dla Bravi !

GRZYWNA  STOLICĄ MUZYKI WESELNEJ

        BRAVI – to zespół z Piotrkowa Kujawskiego, który  podczas tegorocznego II Przeglądu Zespołów i kapel Weselnych Grzywna 2015" wygrał sobie aż dwie nagrody. O jednej z nagród zdecydowało jury konkursowe, a o drugiej sama już  publiczność.
        A było o co grać, bo organizatorzy przewidzieli następujące nagrody: NAGRODĘ GŁÓWNĄ , w tym   dyplom Wójta Gminy Chełmża, nagroda pieniężna w wysokości  1.000 zł oraz nagrodę rzeczowa i NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI -  dyplom i nagroda pieniężna w wysokości 500  zł.
       Tym razem na scenie wystąpiły trzy zespoły: AXEL z Torunia, METRUM z Ostrowa i BRAVI z Piotrkowa Kujawskiego.  Zespoły  zaprezentowały utwory, które zwyczajowo grane są na weselach. 


Usłyszeliśmy bardzo różnorodny repertuar, ciekawe aranżacje, bardzo dobre wykonanie. Mimo chłodnej pogody, publiczność bawiła się w rytm granej muzyki.
        Przegląd Kapel i Zespołów Weselnych w Grzywnie  - to wydarzenie, które już po raz drugi  przyciągnęło  zespoły , które chciały pokazać, że jeśli chodzi o oprawę muzyczną wesela, to są najlepsze. Poza tym, w programie imprezy były jeszcze ciekawe konkursy dla publiczności nawiązujące do tradycji weselnych, atrakcje dla dzieci. Z dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych spotkał się strażacki  tor sprawnościowy, który udostępniła na czas  imprezy PSP z Torunia. Organizatorami imprezy byli  wspólnie Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki  i miejscowi Radni Gminni Mirosław Trzpil i Grzegorz Garwoliński. Zabawa w plenerze potrwała do późnych godzin nocnych przy muzyce tegorocznego Laureata Przeglądu – Zespołu BRAVI. Zespołom i publiczności dziękujemy za udział w imprezie. I do zobaczenia już za rok!
KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.