Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

GŁOŚNE DRZONÓWKO

MAJÓWKA Z RYKIEM SILNIKA

       Majówka z rykiem silnika to nic innego jak Motomajówka na pograniczu dwóch gmin: Chełmża i Lisewo w miejscowości Drzonówko, która odbędzie się już w najbliższy weekend   23-24.05.br.  Impreza dokładnie będzie miała miejsce przy posiadającym niepowtarzalny klimat „AUTSAJDER BAR” Drzonówko. Zapraszamy wszystkich MOTOpasjonatów, rodziny, mieszkańców na tę zmotoryzowaną imprezę. Rozpoczęcie imprezy godz. 14.00.
       W programie rockowe koncerty, konkursy z nagrodami, pokazy i  szkolenia z zakresu pierwszej pomocy oraz super jedzenie: potrawy z grilla i grochówka i zabawa na całego. Organizatorami imprezy są Autsajder Bar  w Drzonówku, grupa motocyklowa Cruxer z Chełmna, Wójtowie: Jacek Czarnecki i Jakub Kochowicz i Telewizja Po Sąsiedzku.A tak sami organizatorzy nas zachęcają do udziału we wspomnianej imprezie: http://wizja-ps.pl/czytaj-wszystko/motomajowka-2015-autsajder-bar

W załączeniu plakat imprezy.

KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.