Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

GRZYWNA CENTRUM MUZYKI WESELNEJ

      Przegląd Kapel i Zespołów Weselnych w Grzywnie  - to wydarzenie przyciąga zespoły , które chcą pokazać, że jeśli chodzi o oprawę muzyczną wesela, to są najlepsze. A chętni ich poznania i wysłuchania już dzisiaj mogą sobie rezerwować termin 16 maja br. W Grzywnie na scenie w centrum miejscowego terenu rekreacji i wypoczynku przy Orliku zagrają  uczestnicy przeglądu . Przegląd rozpocznie się o godz. 17.00 i zapewne potrwa do późnych godzin nocnych, bo laureat tegorocznego przeglądu zagra podczas zabawy tanecznej podsumowującej tą weselną imprezę.
      A zgłoszone do tegorocznego przeglądu zespoły mają  o co zagrać. Organizatorzy przewidzieli dwie nagrody: NAGRODĘ GŁÓWNĄ - w tym  dyplom Wójta Gminy Chełmża, nagroda pieniężna w wysokości  1. 000 zł oraz nagroda rzeczowa i NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI -  dyplom i nagroda pieniężna w wysokości 500  zł. Może nadchodzący  II Przegląd Zespołów i Kapel Weselnych nie jest prawdziwą defiladą grup muzycznych prezentujących różne style muzyki rozrywkowej, ale i tak wysłuchamy wystarczająco dużo  tradycyjnych szlagierów weselnych. Impreza ma charakter plenerowy.
      Wybór odpowiedniej kapeli na wesele nie pozostaje bez znaczenia. To bardzo ważna sprawa. Dlatego wśród publiczności tej imprezy   nie powinno zabraknąć przyszłych  nowożeńców,  którzy wyboru dobrej  kapeli  być może  dokonają właśnie w Grzywnie  podczas tegorocznego II Przeglądu Zespołów i Kapel Weselnych. Poza tym w programie imprezy jeszcze konkursy dla publiczności, atrakcje dla dzieci, między innymi tor sprawnościowy oraz dostępna będzie  mała gastronomia. Organizatorami imprezy są Wójt Gminy Chełmża i miejscowi Radni Gminni. Zapraszamy mieszkańców Gminy Chełmża do wspólnej zabawy... jak na weselu.

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.