Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

Moja pasja to śpiewanie...

       Oto Natalia Majewska , pierwszoklasistka jednego z toruńskich liceów o profilu communication-design. Wcześniej ukończyła  Gimnazjum w Głuchowie.  Absolwentka Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Chełmży w klasie  fortepianu  i śpiewu.  Poza tym dobra uczennica, z uśmiechem na twarzy i z wdziękiem  i ... ten piękny, mocny głos, który, gdy go się słucha zapada długo w pamięci. Jej najnowszy sukces z ostatnich dni, to wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy . Dzięki konkursowi Natalia skorzystała  z udziału w warsztatach  teatralnych poprowadzonych przez aktorkę  Ewę Błaszczyk. Gala finałowa festiwalu odbyła się 12 kwietnia w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy. Śpiewanie to jednak nie jedyna pasja  młodej wokalistki z Gminy Chełmża.
„ - Uwielbiam śpiewać, szczególnie piosenki ekspresyjne i aktorskie. Ogólnie muzyka jest czymś, co mnie fascynuje. Drugim zainteresowaniem na pewno jest film. Lubię oglądać, jak i montować własne produkcje” – mówi o swoich zainteresowaniach . Jak sama twierdzi, jest niepoprawną marzycielką. Z jej większych marzeń  jest , aby  kiedyś zagrać w filmie. W realizacji marzeń zamierza sobie pomóc  studiowaniem  aktorstwa połączonego  z muzyką. Chciałaby również kiedyś założyć zespół, najlepiej grający muzykę alternatywną. „ - Marzę także o spokojnym, szczęśliwym życiu” – dodaje.
        W tym roku przed Natalią jeszcze kilka kolejnych konkursów , w których zamierza wziąć udział. Chociażby konkurs w Szafarni, Golubiu-Dobrzyniu czy w Grudziądzu. Do końca  jdnak nie chce zdradzać swoich planów muzycznych  na ten rok.
         Do większych sukcesów Natalii należy zaliczyć takie jak:  Złota Gapa 2012” i 2013' na Grudziądzkich Amatorskich Prezentacjach Artystycznych, pierwsze  miejsca oraz Nagroda Starosty i Nagroda Burmistrza  na festiwalach „Śpiewajmy Razem”, Świecie Nasz” w Chełmży, Wyróżnienie na X Ogólnopolskich Spotkaniach z Muzyką Filmową i Musicalową w Bydgoszczy, I  i II miejsca na Festiwalu Piosenki dla Dzieci Młodzieży w Golubiu Dobrzyniu, Nagroda oraz III miejsce na  XIX  i XX Finale Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu AWANS w Żninie, I miejsce na X Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej – Tobie Polsko- i Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego w Łubiance, II miejsce na III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Panie Janie” w Szafarni, Grand Prix „Wokalista Roku” w Konkursie Piosenki „ Rozśpiewana Europa” w Chełmnie.

        Mieszkańcy Gminy Chełmża znają  Natalię z wielu występów gminnego zespołu wokalnego NIEZAPOMINAJKI i oczywiście z płyty "Kolędy i piosenki świąteczne" wydanej na święta Bożego Narodzenia w 2013 roku.
KO
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.