Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

Święto wystawców już 13 czerwca !

III JARMARK PLUSKOWĘSKI

       Zapraszamy wystawców na  trzeci już Jarmark Pluskowęski do miejscowości Pluskowęsy, który w tym roku odbędzie się 13 czerwca. Zgłaszać swój udział mogą wystawcy  oferujący rękodzieło artystyczne oraz produkty regionalne, a także twórcy  ludowi, rzemieślnicy i lokalni  artyści. Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy dobrą organizację i  dobrze przygotowaną infrastrukturę imprezy. Zapewniamy bezpłatne miejsce na stoisko i parking po wcześniejszym zgłoszeniu.
       Poza tym jak co roku w programie imprezy poza częścią wystawienniczą, organizatorzy szykują jeszcze  wiele innych ciekawych atrakcji dla uczestników.
Na pewno atrakcją imprezy będzie IWAN KOMARENKO,  który swoimi przebojami wprowadzi nas w atmosferę nadchodzącego lata i  koncertem umili nam Jarmark Pluskowęski 2015”.
       Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA  udziału ze stoiskiem w imprezie  należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 3 czerwca 2015 r. do Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża w Brąchnówku  w jeden z wskazanych niżej sposobów: pocztą na adres: Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża, Brąchnówko 18, 87-140 Chełmża lub e-mail: cik@gminachelmza.pl  z dopiskiem w tytule III JARMARK PLUSKOWĘSKI 2015”.

INFORMACJE O W/W IMPREZIE pod numerami tel. 56 6377129; 691 774 376 ; 501163890.

KO

Karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.