Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

KONKURS „Ziemia Gotyku” podsumowany

MAMY LAUREATKĘ

        Konkurs „Ziemia Gotyku” Odkrywamy Nagrywamy !  podsumowany. Wśród laureatów konkursu w kategorii wiekowej dla dorosłych I miejsce zajęła pani Jolanta Pawełczyk  za film promocyjny pn.” Promocja projektów realizowanych w „Pastorówce” oraz w miejscowości Zelgno”. Laureatka na co dzień zawodowo związana jest z odrestaurowaną Pastorówką i z miejscowością Zelgno. Pani Jola pracuje na stanowisku starszego bibliotekarza w Bibliotece Samorządowej w Zelgnie, której siedziba  od tego roku mieści się w pomieszczeniach Pastorówki. Poza tym, pani Jola niejednokrotnie brała bezpośredni udział w realizowanych przez gminne instytucje kultury projektach kulturalnych. Dlatego  temat wielu inicjatyw i inwestycji realizowanych z udziałem środków UE na obszarze Zelgna są jej bardzo dobrze znane, co zresztą zdecydowała zapisać w przygotowanym przez siebie scenariuszu promocyjnego filmiku, który zdobył nagrodę we wspomnianym konkursie. Pomogły jej w tym młode czytelniczki biblioteki, które wcieliły się w role przewodniczek po Zelgnie.  Nagrodę nasza laureatka odebrała w siedzibie Fundacji „Ziemia Gotyku” w Brąchnówku z rąk Wiceprezes Fundacji Marioli  Epa – Pikuła.
     Ogłoszony przez Fundację konkurs pod nazwą Odkrywamy Nagrywamy !  miał na celu promocję projektów realizowane na terenie „Ziemi Gotyku” LGD współfinansowane z osi 4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013, Wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Fundacji „Ziemia Gotyku” Lokalna Grupa Działania.
Naszej laureatce jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia nagrodzonego filmiku dostępnego pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=4aNQK8-B1h4

K.Orłowska

Foto: Galeria LGD Ziemia Gotyku

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.