Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W STAREJ SZOPIE

          KUPUJEMY I POMAGAMY ! 

         Grupa Art z Gimnazjum im. Bł. Juty w Głuchowie serdecznie zaprasza 7 grudnia br. na godz.12.15 do Galerii Stara Szopa w Grzywnie na kiermasz ozdób świątecznych. Ozdoby świąteczne w dużej mierze wraz z kolędami, pastorałkami czy też świątecznymi upominkami współtworzą atmosferę świąt. Przez cały listopad dziewczęta z Grupy Art  z zapałem, entuzjazmem i precyzją wykonywały ozdoby świąteczne na zaplanowany kiermasz. Powstało mnóstwo ślicznych i niepowtarzalnych elementów dekoracyjnych. Każdy inny, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Tego niepowtarzalnego  rękodzieła nie znajdziemy oraz nie kupimy w żadnym sklepie. " - Zużyłyśmy ogrom szyszek, orzechów, kleju, bibuły, krepy, papieru, tiulu, wstążek i wielu innych materiałów. Powstały stroiki, choinki, drzewka, bukiety, bombki oraz wianki, które mogą zagościć w naszych domach i tworzyć nierozerwalne tło  magicznych Świąt Bożego Narodzenia" - zachęca do udziału w kiermaszu nauczycielka Daria Bogdanowicz. Dekoracje szykowane na kiermasz mogą okazać się  jako  idealne na prezent, do dekoracji domu czy biura.
         Organizatorzy kiermaszu serdecznie zapraszają do gminnej galerii, gdyż każdy może tego dnia zostać Świętym Mikołajem i pomóc innym. Część dochodu z licytacji przekażemy Fundacji Domy Wspólnoty Chleb Życia prowadzonej przez siostrę Małgorzatę Chmielewską. Podsumowując: w programie kiermaszu coś dla oka, ucha i ciała! A tak wyglądały przygotowania do kiermaszu - patrz galeria poniżej.

KO

Foto: nadesłane

 

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.